Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige CONNECT IT CI-1156

Kodi i produktit:
213918
EAN:
8595610613198
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
CI-1156

Si të porosisim në Gjirafa50?

265.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse doni që kohën e kaluar duke luajtur, duke punuar ose thjesht duke lexuar me komoditetin maksimal atëherë ky konforditet mund të arrihet, falë karrigës moderne CONNECT IT CI-1156. Kjo karrige është projektuar posaçërisht për të përmirësuar ergonomi dhe të ofroj komoditet për të gjithë përdoruesit dhe sidomos për ata që shpenzojnë shumë kohë në kompjuter. Karrigia është posaçërisht në formë ergonomike, e pajisur me një mbështetëse praktike të palosshme dhe të jastakë të voglë të lëvizshme në zonën e mesme të shtyllës kurrizore dhe të qafës. E gjithë kjo siguron mbështetje të mirë dhe ndihmon në mbajtjen e trupit tuaj në pozicionin e duhur. Përveç kësaj, komoditetin e sediljes mbështetet nga mbushja e butë dhe materiali i lëkurës PU. Karrigia ka një dizajn të qëndrueshëm, me kontroll të lehtë të karakteristikave të rregullueshme si lartësia e karriges, pozicioni i mbështetjes së shpinës dhe lartësisë së mbajtjes së dorës. Specifikimet teknike të karrigës: dimensionet e karrigës 135 x 70 x 60 cm, dimensionet e sediljes 50 x 52 x 40 cm, pesha 18 kg, mban ngarkesë deri 120 kg. Karriga ka ngjyrë të zezë dhe të gjelbër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610613198
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
CI-1156
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë, gjelbër
Pesha [kg]:
18
Prodhuesi:
Connect IT
RAM:
Metal
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Karrige CONNECT IT CI-1156 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE