Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrigë DXRacer Formula OH/FH08/NR, e zezë dhe kuqe

Kodi i produktit:
211015
Doreza të lëvizshme [mm]:
100
EAN:
2000000775449
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
100

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
303.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karriga për lojëra DXRacer Formula është karrige ergonomike e dizajnuar për përdorues të lojërave kompjuterike. Kjo karrige është e përforcuar me mbajtëse të metalit dhe është e mbështjellur me material PU në të gjitha pjesët. Edhe pse ajo është e prodhuar me fokus të veçantë për përdoruesit e lojërave, sigurisht mund të përdoret edhe nga personat tjerë. Karakteristikë e veçantë e kësaj karrige është mundësia për t'u përshtatur në kënde të ndryshme dhe shtrirja deri në 150°, varësisht nga nevojat e përdoruesit. Kjo karrige ka kapacitet bartjeje deri në 130kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
100
EAN:
2000000775449
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
100
Kodi i prodhuesit:
OH/FH08/NR
Korniza:
Metal
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Prodhuesi:
DXRacer
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrigë DXRacer Formula OH/FH08/NR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE