Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrigë DXRacer Iron OH/IS132/N, e zezë

Kodi i produktit:
211028
Doreza të lëvizshme [mm]:
70
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Kodi i prodhuesit:
OH/IS132/N
Korniza:
Alumin

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
468.50 
Ju kurseni : 112.00   (24%)
356.50 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karriga për lojëra DXRacer Iron është karrige ergonomike e dizajnuar për përdorues të lojërave kompjuterike. Kjo karrige është e përforcuar me mbajtëse të metalit dhe është e mbështjellur me material PU në të gjitha pjesët. Edhe pse ajo është e prodhuar me fokus të veçantë për përdoruesit e lojërave, sigurisht mund të përdoret edhe nga personat tjerë. Karakteristikë e veçantë e kësaj karrige është mundësia për t'u përshtatur në kënde të ndryshme dhe shtrirja deri në 150°, varësisht nga nevojat e përdoruesit. Kjo karrige ka kapacitet bartjeje deri në 130kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
70
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Kodi i prodhuesit:
OH/IS132/N
Korniza:
Alumin
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
30
Prodhuesi:
DXRacer
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrigë DXRacer Iron OH/IS132/N edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE