Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige iTek TAURUS S1, e zezë

Kodi i produktit:
214094
EAN:
8032539913638
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
125
Kodi i prodhuesit:
ITTGCHS1BB

Si të porosisim në Gjirafa50?

313.50 
Ju kurseni : 94.00   (30%)
219.50 € * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Karrigia iTek TAURUS S1 karakterizohet me dizajn ergonomik dhe është e pajisur me mjete të ndryshme që mundësojnë rehatinë maksimale dhe shmangien e dhimbjeve të shpinës. Kjo karrige është e pajisur me jastëk për shpinë dhe qafë, lartësi të ulëses 40 deri 59 cm, thellësi deri në 47 cm dhe gjerësi deri në 36 cm. Kurse gjerësia e përgjithshme e karriges arrin deri në 57 cm dhe lartësia e përgjithshme deri në 132 cm. Kjo karrige ka material nga tekstili dhe strukturë të fortë metalike. Pesha e karriges ITek TAURUS S1 është 21 kg ndërsa pesha maksimale që mund të mbajë kjo karrige mund të arrijë deri ne 125 kg. Karrigia vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8032539913638
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
125
Kodi i prodhuesit:
ITTGCHS1BB
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë, verdhë
Përmasat [H x W mm]:
570 x 1320 x 590
Pesha [kg]:
21
Prodhuesi:
ITek

Bashkangjitja Karrige iTek TAURUS S1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE