Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Razer Tiamat 2.2 V2, të zeza

Kodi i produktit:
220257
EAN:
8886419371106
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
RZ04-02080100-R3M1

Si të porosisim në Gjirafa50?

124.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Razer Tiamat 2.2 për gaming sjellin një nivel tjetër të ndëgjimit, super të lehta dhe me stil. Me këto kufje ju jeni një hap para armikut në çdo lojë, gjithashtu mund të dëgjoni muzikë dhe të shikoni filma në kompjuterin tuaj. Razer Tiamat 2.2 V2 me amplitudë prej 20 Hz deri në 20 kHz, 32 Ohm rezistencë dhe 109 ± 3 dB ndjeshmëri. Kufjet posedojnë një mikrofon me ndjeshmëri prej -38 ± 3 dB dhe një zë virtual 7.1. Posedojnë kabllo 1.3 metër që është e lehtë për t'u lidhur me kompjuterin tuaj përmes një 3.5 mm jack. Kufjet kanë ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419371106
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
RZ04-02080100-R3M1
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Prodhuesi:
Razer
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Bashkangjitja Kufje Razer Tiamat 2.2 V2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE