Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

LEGO Marvel's The Avengers - XboxONE

Kodi i produktit:
177855
EAN:
5051892195263
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë, aksion

Si të porosisim në Gjirafa50?

45.50 
Ju kurseni : 3.00   (7%)
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo lojë LEGO është e dizajnuar nga filmi Avengers : Age of Ultron. Rrezik të madh do të përjetojnë heronjtë si Iron Man, Kapiteni Amerika, Thor, Hulk dhe Vejusha e Zezë. Ultron do të bëhet një nga heronjtë më të fuqishëm dhe qëllimi juaj është ta mposhtni. Në lojë ju do të gjeni veten tuaj në shumë vende të famshme, kështu që kënaquni edhe me pamjet e lojës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5051892195263
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë, aksion
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Warner Bros
Ueb-i i prodhuesit:
Warnerbros.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja LEGO Marvel's The Avengers - XboxONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE