Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Metal Gear Solid: Ground Zeroes - Xbox ONE

Kodi i produktit:
148494
EAN:
4012927110027
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi i prodhuesit:
4012927110027
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 
Ju kurseni : 16.00   (29%)
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
29% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo lojë përmban një ngjarje tejet të sofistikuar dhe katër misione tjera që mund ti zhbllokoni. Nëse pëlqeni aksionin e këtij zhanri mos hezitoni ta ndihmoni heroin tonë në një mision të rrezikshëm. Qëllimi kryesor është që të futet fshehurazi në bazën e SHBA-së në Kubë dhe të liroj një grup të burgosurish. Përdorni të gjitha mjetet e nevojshme për të arritur qëllimin tuaj dhe shijojeni jetën e një agjenti sekret.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4012927110027
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi i prodhuesit:
4012927110027
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Konami
Ueb-i i prodhuesit:
Konami.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE