Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - Xbox ONE

Kodi i produktit:
159642
EAN:
4012927111246
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi i prodhuesit:
4012927111246
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 
Ju kurseni : 8.00   (20%)
31.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Protagonisti kryesor Snake fillon të kërkoj për përgjigje pasi që asgjë nuk është njësoj si më parë. Me zyrën qendrore dhe bazën kryesore të rrënuar, juve dhe personazhin kryesor të lojës ju presin aventura dhe misione me plot aksion dhe momente tronditëse. Me grafika të kualitetit të lartë dhe efekte të mrekullueshme. Në lojë lojtarët mund të presin misione përplot aksion dhe me një sërë lëvizjesh të mrekullueshme. Ndihmojeni heroin që të mbijetoj në këtë luftë të ftohtë dhe ndihmojeni që të marrë përgjigjet e disa pyetjeve të vjetra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4012927111246
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi i prodhuesit:
4012927111246
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Konami
Ueb-i i prodhuesit:
Konami.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - Xbox ONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE