Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Middle-Earth: Shadow of Mordor (Game of The Year Edition) - XboxONE

Kodi i produktit:
171499
EAN:
8595071033375
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi i prodhuesit:
8595071033375
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 
Ju kurseni : 3.00   (8%)
36.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me armiq që janë të ndarë me fuqitë dhe dobësitë e tyre, me një dy luftim të ashpër dhe një botë të rrethuar me armiq të shumtë, vjen loja Middle-Earth. Ngjarja është e zhvilluar në mes të triologjive The Hobbit dhe The Lord of the Ring. Mësoni për prejardhjen e unazave tjera dhe bëhuni luftëtari më i frikshëm i Mordor. Në secilën vrasje aftësitë e juaja përmirësohen, shfrytëzojeni këtë rast dhe ndërtoni një karakter të pa thyeshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595071033375
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi i prodhuesit:
8595071033375
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Warner Bros
Ueb-i i prodhuesit:
Warnerbros.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht
Verzion special:

Bashkangjitja Middle-Earth: Shadow of Mordor (Game of The Year Edition) - XboxONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE