Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mortal Kombat XL - XboxONE

Kodi i produktit:
184720
EAN:
5051892197915
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Fushëbetejë

Si të porosisim në Gjirafa50?

67.50 
Ju kurseni : 30.00   (44%)
37.50 € * Përfshirë TVSH-në
44% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Loja legjendare Mortal Kombat kthehet përsëri në edicionin X të quajtur XL. Që përfshin lojën e thjeshtë së bashku me të gjitha pakot DLC. Me grafika tejet të sofistikuara, mundësia e përdorimit të mjedisit rrethues në avantazhin tënd, stil i luftimi apo edhe e shumë pritura lëvizja shkatërruese. Ngjarja nuk është e ndarë në këtë seri por vazhdon aty ku mbeti seria e nëntë. Ofron një gamë të gjerë mes luftuesëve të ndryshëm. Në pakot shtesë do të shohim veshje dhe lëvizje të reja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5051892197915
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Fushëbetejë
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Warner Bros
Ueb-i i prodhuesit:
Warnerbros.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Mortal Kombat XL - XboxONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE