Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pro Evolution Soccer 2017 - Xbox ONE

Kodi i produktit:
197726
EAN:
4012927111734
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 
Ju kurseni : 7.00   (12%)
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

KONAMI është kompania e njohur për prodhimin e lojës së famshme Pro Evolution Soccer. Këtë herë vjen me versionin e vitit 2017, version ky që i afrohet shumë reales. Prezanton sistemin, one touch play ku lojtarët janë të aftë të lirohen nga topi me prekjen e parë. Ky sistem është përmirësuar dukshëm këtë vit duke e bërë sa më real kontaktin me topin, që varet edhe nga aftësia e lojtarit dhe një përmirësim edhe në trajektoren e topit. Reagimet e portierëve janë përmirësuar dukshëm, me lëvizje dhe animacione të reja. Me një kundërpërgjigje për secilën gjuajtje. Vjen edhe me një sistem online të përmirësuar, duke ju ofruar një dëfrim të garantuar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4012927111734
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Konami
Ueb-i i prodhuesit:
Konami.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Pro Evolution Soccer 2017 - Xbox ONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE