Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rayman Legends - XboxONE

Kodi i produktit:
147304
EAN:
3307215774595
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Kodi i prodhuesit:
USX306401
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 
Ju kurseni : 5.00   (13%)
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rayman, është një lojë multiplatform, që është shpërblyer me shumë çmime për grafikat dhe muzikën. Rayman, Globox dhe Teensie futen brenda një pylli të madh, ku hasin në tenda misterioze duke ia bashkangjitur kësaj edhe vizatimet mjaft mbresëlënëse. Në një inspektim më të përafërt ju do të vëreni se në secilën skenë të lojës do të tregohet nga një ngjarje për një botë mjaft enigmatike. Në këtë lojë do tu duhet të vraponi, kërceni dhe të luftoni që të largoheni nga kjo botë mistike, dhe të zbuloni sekretet pas secilit vizatim që hasni brenda lojës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3307215774595
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Kodi i prodhuesit:
USX306401
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion, platform
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Ubisoft
Ueb-i i prodhuesit:
Ubi.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Rayman Legends - XboxONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE