Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

South Park: The Fractured But Whole - Xbox ONE

Kodi i produktit:
184098
EAN:
3307215917329
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 
Ju kurseni : 5.00   (11%)
38.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo hero ka fillimet e tij. Zgjidhni mes një alieni, një mutanti me ndryshime gjenetike apo një shpikjeje me teknologjinë më të lartë. Zgjidhni kostumin tuaj unik, mendoni për origjinën tuaj dhe zgjidhni fuqi unike që të bëheni heroi për të cilin qyteti ka nevojë, tani ofrohen edhe personazhet femërore. Në një skenar fantastik zëvendësoni botën kriminale me grupin e heronjve që vetëquhen si Coon dhe shokët. Jo vetëm që ofrohen vende dhe karaktere të reja për të zbuluar, por qejfi fillon kur perëndon Dielli dhe kur fillon kaosi në rrugët e qytetit. Gjatë natës vihet në pah një botë tjetër, ku personaliteti juaj i dytë del në skenë ku iu duhet të përdorni të gjithë fuqinë tuaj që të shpëtoni qytetin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3307215917329
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Ubisoft
Ueb-i i prodhuesit:
Ubi.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja South Park: The Fractured But Whole - Xbox ONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE