Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tales from the Borderlands - Xbox ONE

Kodi i produktit:
187321
EAN:
5026555297493
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 
Ju kurseni : 4.00   (8%)
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni këtë aventurë të prodhuar nga kompania Telltale Games. Zgjedhni heroin tuaj dhe eksploroni botën e Pandorës në një aventurë për të marrë paratë që të përkasin me të drejtë. Filloni karrierën tuaj si punëtor në Korporatën Hyperion, që është kompania e armëve më e madhja në Pandorë. Këtu objektivi juaj kryesorë do të jetë të merrni kontroll mbi këtë korporatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5026555297493
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë
Mbështetja teknike:
Telltalegames.com
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Telltale Games
Ueb-i i prodhuesit:
Telltalegames.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Tales from the Borderlands - Xbox ONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE