Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Portal Knights (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
209273
EAN:
8023171038865
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG, Sandbox

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 
Ju kurseni : 5.00   (12%)
37.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ndërtoni aventurën tuaj personale duke zgjedhur heroin tuaj. Luftoni me guardianin e portës dhe bëhuni kalorësi i fundit i portës. Nisuni në një udhëtim në ishuj të ndryshëm dhe luftoni që të ktheni paqen përsëri në vend. Njihuni me më shumë se 100 personazhe të ndryshëm, shijoni ngjarje dinamike dhe eksploroni botën në të cilën gjeni tregime të fshehura. Në lojë, ju keni mundësinë të zgjidhni një nga tre klasat e personazheve. A preferoni një luftëtar të guximshëm, një magjistar të fuqishëm ose një vrapues të durueshëm? Loja ofron beteja të sofistikuara me shumë veprime dhe taktika. Çdo klasë e personazheve ka sulmet e veta specifike që mund t'i përshtatni. Në Portal Knights, ju mund të rafinoni inventarin tuaj dhe të prodhoni sende më të forta. Ata do të jenë të dobishëm në betejat me bosët e mëdhenj. Gradualisht, ju do të takoni shumë roje portali, përbindëshat më të tmerrshëm në të gjithë perandorinë. Ndërtoni shtëpinë tuaj nga dhjetëra materiale të ndryshme. Varet nga ju nëse do të jetë një kodër modeste apo një kështjellë madhështore. Për t'ju ndihmuar të punësoni një kafshë besnike, i cili do të qëndrojë gjithmonë pranë jush. Dhe mbani mend, ju mund të luani dy persona në një ekran gjysmë ose 4 persona në internet në një konzolë!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8023171038865
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG, Sandbox
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
505 Games
Ueb-i i prodhuesit:
505games.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Portal Knights (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE