Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Joystick Hama uRage Airborne (PC)

Kodi i produktit:
223373
Dizajnuar për:
PC
EAN:
4047443313119
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
113753
Numri i butonëve:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Butoni i lojës i projektuar për kompjuterin tuaj të lojërave është shumë i përshtatshëm për lojërat afatgjate. Lëvizja përmban reagime dridhjeje për një eksperiencë më realiste të lojërave. Kjo levë e vogël me 8 drejtime në kokë, do të sigurojë saktësi të përsosur, e në veçanti kur merrni nishan. Poashtu është i pajisur me 12 butona të programueshëm ku mund të vendosni kontrollin e "gameplay" në lojëra aksion si dhe mund të përdoret si levë gazi për kontroll të saktë në lojëra me automjete. Këmbët e gomës janë bashkëngjitur nga fundi, shërbejnë për vendosje të qëndrueshme në tavolinë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
4047443313119
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
113753
Numri i butonëve:
12
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Hama
Taste të personalizueshëm:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE