Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Joystick Logitech Saitec Pro Flight, i zi

Kodi i produktit:
203903
Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069824
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000008
Lansuar:
10 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje në formë të altimetrit është dizajnuar si simulator fluturimi, sidomos për llojin FSX Flight. Ka shumë funksione dhe mjafton vetëm një buton pë të ndryshuar gjithë funksionet. Në të ka funksione si: përcaktimi e lartësisë, për ta kthyer anash apo poshtë, shpejtësia, busulla etj. Pajisja ju mundëson të përjetoni eksperiencën e një fluturimi të vërtetë. Punon me Windows 8.1, 7 dhe 10 dhe lidhet me port USB 2.0

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069824
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000008
Lansuar:
10 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Joystick Logitech Saitec Pro Flight edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE