Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Joystick Mad Catz Pacific AV8R (PC)

Kodi i produktit:
203586
Dizajnuar për:
PC
EAN:
7286580318244
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MCB4321300A1/02/1
Lansuar:
3 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
38.50 
Ju kurseni : 3.00   (8%)
35.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pacific AV8R është projektuar për të imituar imazhet e Luftës së Dytë Botërore. Pacific AV8R ngjall ndjenjat dhe emocionet e dyluftimeve. Është pajisur me një kontroll të saktë të fluturimit dhe të sulmeve të shumëllojshme. Pajisja përputhet me secilën pajisje tjetër të lidhur me lojërat fluturuese. Këmbët e lëvizshme ju japin juve mundësinë për të luajtur në tavolinë, në krahun e shtratit apo në dysheme. Fito betejat me Mad CAtz Pacific.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
7286580318244
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MCB4321300A1/02/1
Lansuar:
3 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
Mad Catz
Ueb-i i prodhuesit:
Madcatz.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE