Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Joystick Nacon Revolution Pro Controller 2, RIG Limited Edition (PS4, PC, Mac)

Kodi i produktit:
255794
Dizajnuar për:
Mac, PC, PS4
EAN:
3499550367348
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PS4OFPADREV2RIG

Si të porosisim në Gjirafa50?

171.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky kontroller është i përshtatshëm për platformën PS4, PC dhe Mac. Ka dy butona të konfigurueshëm për gishtin e madh dhe katër butona tjerë drejtues poashtu të konfigurueshëm, buton ''home'' dhe tre opsione loje. Kontrolleri ka edhe Plug and Play për instalim të shpejtë dhe të lehtë. Ka dy motorë me vibrim dhe përputhet me sisteme operative Windows Vista, 7, 8 dhe 10.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Mac, PC, PS4
EAN:
3499550367348
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PS4OFPADREV2RIG
Lansuar:
28. 2. 2019
Ngjyra:
Zezë, Hiri
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Nacon
Ueb-i i prodhuesit:
Nacongaming.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE