Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Joystick për PC Thrustmaster

Kodi i produktit:
123432
Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932912170
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960623
Lansuar:
21 Shkurt 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Joystick-u Thrustmaster është një joystick kualitativ që iu sjell ndjenjën e vërtetë të lojës. Joystick-u ka 4 butona dhe një shkrehës. Ju mund të kontrolloni shpejtësinë tuaj në moment me këtë joystick. Pajisja ka një dizajn ergonom dhe stabilitet të madh falë bazës së peshuar dhe gomës që nuk rrëshqet. Joystick mund të lidhet me kompjuter me interface standard USB. Tastiera dhe miu nuk janë te mjaftueshme që të shijoni plotësisht lojën. Juve iu nevojitet diçka shumë më e mirë, ajo është një joystick. Bëhu vetvetja në lojë dhe shijoje si të ishe pjesë e saj.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932912170
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960623
Lansuar:
21 Shkurt 2013
Numri i butonëve:
5
Prodhuesi:
Thrustmaster
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE