Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Joystick SteelSeries Stratus Duo, wireless (PC, Android)

Kodi i produktit:
259930
Dizajnuar për:
Celularë, PC
EAN:
5707119032780
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
150
Kodi:
69075

Si të porosisim në Gjirafa50?

85.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Joystick multifunksional Stratus Duo ofron një eksperiencë të vërtetë të lojrave në Android, Windows, VR dhe më shumë. Me anë Përdorni të Bluetooth ju mund të integroni atë në pajisjet mobile Android ose të kaloni në rrjetin me valë 2.4GHz për të luajtur në Windows, opsioni i fundit është lidhja standarde kabllore. Drive është i pajisur me joysticks me performancë të lartë që janë me fleksibilitet, kanë input më të shpejtë dhe më të saktë se ekranet me prekje. Bateri e cila rimbushet litium-jon siguron një jetë të gjatë prej më shumë se 20 orë, e cila mund të mbushet gjatë lojës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, PC
EAN:
5707119032780
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
150
Kodi:
69075
Lansuar:
26. 4. 2019
Lartësia [mm]:
110
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
245
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia [mm]:
63.2
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int
Wireless:

Bashkangjitja Joystick SteelSeries Stratus Duo edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE