Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Stratus Duo-wind.Android VR

Kodi i produktit:
131375steel
EAN:
5707119032780
Garancioni:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
150
I përdorshëm me:
PC, Stream, VR, Android (3.1+)

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Joystick i dizajnuar nga Steelseries për lojëtarë të apasionuar që nuk duan të humbin asnjë shancë për të luajtur në platforma të ndryshme, qoftë në Windows, Android, Oculus Go apo Samsung Gear VR. Ky joystick vjen me një dizajn që lehtë përshtatet me çdo përdorues, ndërsa veçantia e tij është se mund të përdoret me kabllo apo vetëm përmes teknologjisë Bluetooth. Nëse përdoret pa kabllo, atëhërë mund të rimbushet edhe gjatë kohës kur jeni duke luajtur, pa ju kufizuar kohën e luajtjes. Ky joystick ka bateri të llojit Lithium-ion dhe nëse mbushet në tërësi mund të operoj deri në 20 orë të plota pa ndërprerë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119032780
Garancioni:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
150
I përdorshëm me:
PC, Stream, VR, Android (3.1+)
Lidhja:
2.4GHz, Bluetooth v4.1 ose USB
Lloji i baterisë:
Lithium-ion (20+ orë)
Lloji i lidhjes:
Micro USB
Pesha [g]:
245
Prodhuesi:
Steelseries
Shtrirja e frekuencës (2.4GHz):
12 metra
Trashësia [mm]:
63.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE