Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Joystick Thrustmaster HOTAS T16000M FCS, PC

Kodi i produktit:
199355
Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932914846
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960778
Lansuar:
24 Shtator 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me performancë të lartë dhe teknologjinë Heart Hotas, si dhe një rezolucion 16-bit (16000 x 16000) pajisja iu mundëson lojtarëve precizitet maksimal. FCS HOTAS është e përputhshme me PC përmes portit USB në sistemet operative Windows 10, 8, 7 dhe Vista (32-bit dhe 64-bit). Pajisja është e përshtatshme për djathtët dhe mëngërashët, ndërsa ka gjithsej 14 butona dhe 8 pamje panoramike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932914846
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960778
Lansuar:
24 Shtator 2016
Prodhuesi:
Thrustmaster
Taste të personalizueshëm:
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Bashkangjitja Joystick Thrustmaster HOTAS T16000M FCS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE