Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Joystick Thrustmaster Hotas Warthog Flight Stick

Kodi i produktit:
146758
Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932914334
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960738
Numri i butonëve:
19

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
262.50 
Ju kurseni : 26.00   (10%)
236.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Thrustmaster është një ndër kompanitë më të njohura që prodhojnë aksesorë lojërash për platforma të ndryshme si PC, Playstation, PSP, Wii dhe Xbox. Ndër këta aksesorë përfshihet edhe joystick-u Thrustmaster HOTAS Warhog që është një replikë e avionit ushtarak US Air Force A-10C dhe sjellë një eksperiencë të jashtëzakonshme të simulimit të fluturimit në platforma të kompjuterëve. Dizajni i tij i kompletuar me teknologjinë HEART- Hall Effect AccuRate, mundësojnë lëvizje precize. Lidhet me kompjuter përmes portit USB dhe ka gjithsej 19 butona.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932914334
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960738
Numri i butonëve:
19
Prodhuesi:
Thrustmaster
Taste të personalizueshëm:
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE