Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Joystick Thrustmaster HOTAS Warthog, PC

Kodi i produktit:
180926
Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932913771
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960720
Numri i butonëve:
51

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
396.50 
Ju kurseni : 43.00   (11%)
353.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Joystick nga Thrustmaster është një replikë e saktë që procedon luftëtarët e US Air Force A-10C. Joystick ka 51 butona funksionues të programuar. Lidhja me port USB ka një shpejtësi 8x më të shpejtë se sa portet konvencionale USB. Ky joystick është i shkëlqyer për imituesit e fluturimit. Joystick është i pajisur me kapës magnetik 3D, kontroll të dyfishtë për kontrollim të pavarur të dy motorëve me një rezolucion mbi 14 bit. Falë Pull and Pus, pozicionet Idle dhe Afterburner janë shumë realiste.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932913771
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960720
Numri i butonëve:
51
Prodhuesi:
Thrustmaster
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE