Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Joystick Thrustmaster MFD Cougar

Kodi i produktit:
163258
Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932913580
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960708
Lansuar:
19 Nëntor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

86.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një produkt tejet i sofistikuar i cili shërben si joystick dhe i del në ndihmë pilotëve. Me ndihmën e kësaj pajisje ju mund ta harroni tastierën dhe ta shijoni lojën sikur të ishte realitet përmes këtij paneli navigacioni.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932913580
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960708
Lansuar:
19 Nëntor 2014
Prodhuesi:
Thrustmaster
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Bashkangjitja Joystick Thrustmaster MFD Cougar edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE