Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Joystick Thrustmaster T-Flightstick X

Kodi i produktit:
85428
Dizajnuar për:
PC, PS3
EAN:
3362932913443
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960694
Numri i butonëve:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

JoystickThrustmaster T-Flightstick X është plotësisht i programueshëm dhe përmban 12 butona dhe 4 butona analog. Gjë që e bënë këtë pajisje të veçantë, duke ju ofruar mundësinë ta vëni në lëvizje me funksionet e saj. Gjithashtu posedon butonin i cili ju duhet ta konfiguroni që të mund të ju jep pamjen panoramike. Posedon levën drejtuese të dizajnuar për funksionin e mbajtës së drejtimit dhe për USB interface dhe që mbështet lidhjen me portet në PC dhe PS3.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS3
EAN:
3362932913443
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960694
Numri i butonëve:
12
Prodhuesi:
Thrustmaster
Taste të personalizueshëm:
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE