Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Joystick Thrustmaster T.16000M

Kodi i produktit:
199632
Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932914778
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960773
Numri i butonëve:
16

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
64.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Thrustmaster FCS T.16000M vjen pas 25 viteve përvoje në dizajnimin e avancuar të joystick-ut HOTAS, produkt ky që për të apasionuarit pas lojërave virtuale përbën një risi të domosdoshme. Ky model është projektuar për pilotë me përvojë të cilët janë në kërkim të një kontrolli të plotë dhe realist mbi senzorët e tyre virtuale. Është i pajisur me Interface USB, familjar me Windows 10, 8, 7 dhe Vista (32-bit dhe 64-bit). Produkti ka 16 butona veprimi me shkronja 3D. Motivet e ngjyrës portokalli në këtë produkt vërtetojnë pamjen luksoze dhe elegante.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932914778
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960773
Numri i butonëve:
16
Prodhuesi:
Thrustmaster
Taste të personalizueshëm:
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Bashkangjitja Joystick Thrustmaster T.16000M edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE