Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Joystick Thrustmaster T.Flight HOTAS 4 (PC, PS4)

Kodi i produktit:
223375
Dizajnuar për:
PC, PS4
EAN:
3362934110093
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4160656
Numri i butonëve:
13

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
86.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Thrustmaster është krijues i lojërave për platforma të ndryshme - për kompjuterë personalë, Playstation, PSP, Wii ose Xbox. Për shembull, gamepads, joysticks, rrota drejtuese ose sisteme me cilësi të lartë. Kjo pajisje është e dizajnuar për PS4 PRO, ka pedale plotësisht të shkëputur në madhësi reale, si dhe 5 akset, 12 butona veprimi, dhe shkyçje. Këta butona janë të lehtë për t'u përdorur, kurse butoni zyrtar i integruar për PlayStation4 - ju lejon të përdorni funksione, të kaloni nëpermjet lojës dhe sistemit, lundroni menunë e sistemit dhe më shumë. Pajisja ka dizajn ergonomik dhe mbështetëse të gjërë të krahëve si dhe është i pajisur me funksionin e timonit

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS4
EAN:
3362934110093
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4160656
Numri i butonëve:
13
Prodhuesi:
Thrustmaster
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE