Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Joystick Thrustmaster T.Flight HOTAS One për PC dhe Xbox ONE, 15 butonë

Kodi i produktit:
223374
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
3362934402600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4460168
Numri i butonëve:
15

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Thrustmaster është pajisje për platforma të ndryshme - kompjuterë personal, Playstation, PSP, Wii ose Xbox. Për shembull, gamepads, joysticks, timon drejtues ose sisteme zëri të kualitetit të lartë. Thrustmaster T.Flight HOTAS One është një joystick me liçensë zyrtare për kontroll ajror, i dizajnuar për Xbox One, One X, One S dhe Windows. Kjo pajisje ka përmasa reale dhe përman një pedale që mund të hiqet, ashtu që ju merrni të gjitha pajisjet e nevojshme për drejtim të aeroplanit. Luftoni në ajër, eksploroni bukuritë e universit, fluturoni aeroplanë civilë. Gjithçka është e mundur! Me dizajnin ergonomik, joystick-u Thrustmaster T.Flight HOTAS One i adaptohet të gjitha rrethanave. Ju përfitoni një eksperiencë tejet realiste. Me pedalën (madhësi reale, e cila mund të largohet) ju kontrolloni lehtësisht shpejtësinë e aeroplanit. Ekzistojnë dy mënyra përdorimi! Hiqeni nga joystick-u për kushte realiste fluturimi. Lidheni me joystick për stabilitet më të mirë dhe hapësirë më të vogël Joystick për kontroll ajror i liçensuar zyrtarisht. I dizajnuar për Xbox One, One S, One S, dhe Windows. Madhësi reale. Pajisje të kompletuara për fluturim. Pedale me madhësi normale, e largueshme. Aksi, 14 butone aksioni, këmbëza për qëllim të shpejtë dhe 1 omnidirectional cap switch (navigation / panoramic view). Butona lehtë të qasshëm, Buton zyrtar të Xbox One, One X, One S - ju ofron qasje në veti, mundësi ndryshimi nga "game" në "system", navigim të menusë së sistemit etj. Dizajn ergonomik. Rezistencë e modifikueshme e joystick-ut. Baza e rëndë siguron sabilitet shtesë. T.Flight Hotas One është pjesë e ekosistemit Thrustmaster flight simulator. Rrjedhimisht është kompatibile me pedalet T.Flight Rudder Pedals - pedalet e para me shina SMART për drejtim të rehatshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
3362934402600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4460168
Numri i butonëve:
15
Prodhuesi:
Thrustmaster
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE