Joystick Thrustmaster T.16000M FCS Space Sim Duo (PC)

Kodi i produktit:
227316
Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932915300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2960815
Lansuar:
5. 12. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

98.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932915300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2960815
Lansuar:
5. 12. 2017
Numri i butonëve:
16+
Prodhuesi:
Thrustmaster
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE