Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Joystik Logitech G Saitek Pro Flight X-56 Rhino HOTAS

Kodi i produktit:
203897
Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069879
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000002
Lansuar:
10 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

214.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Logitech G Saitek Pro Flight X-56 Rhino HOTAS është një Joystick me precizitet ushtarak për të gjithë fansat e video lojërave në hapësirë. Ai sjell një numër të suazave të ndryshueshme, dritës së pasme RGB, rrotullues me 6 drejtime, një palë pedale të ndara si dhe një kontrollues ideal për realitetin virtual. Ky Joystick iu ofron komoditet të përkryer dhe eksperiencë të paharrueshme. Pajisja po ashtu ofron lidhje me USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069879
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000002
Lansuar:
10 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Joystik Logitech G Saitek Pro Flight X-56 Rhino HOTAS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE