Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller iPega 9023s Bluetooth Upgraded Gamepad për tablet 10"

Kodi i produktit:
267174
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë, PC, Tablet
EAN:
6987246390239
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Android 6.0, iOS 11.0

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 
Ju kurseni : 4.90   (11%)
39.60 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.30 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kontroller wireless për gaming, i cili mbështet lojërat në pajisjet BT Android / iOS, mund të luani edhe në tablet, PC apo celular. Ka butona multimedia me Bluetooth që ka shtrirje deri në 8m. Për më tepër, pajisja vjen me dizajn elegant, dhe mund të përdoret me sisteme Android 6.0 dhe iOS 11.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë, PC, Tablet
EAN:
6987246390239
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Android 6.0, iOS 11.0
Kodi:
2447556
Lansuar:
10. 8. 2019
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
IPega
Wireless:
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE