Kontroller RETRAK Utopia 360, Bluetooth VR

Kodi i produktit:
253991
EAN:
8169830170474
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ETVRREM
Lansuar:
8. 2. 2019
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8169830170474
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ETVRREM
Lansuar:
8. 2. 2019
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
ReTrak

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE