Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kontroller RETRAK Utopia 360, Bluetooth VR

Kodi i produktit:
253991
EAN:
8169830170474
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ETVRREM
Lansuar:
8. 2. 2019
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Luaj lojëra dhe bashkëveproni me objekte në botën virtuale - të gjitha në sajë të këtij kontrolleri pa kabllo. Ai lidhet lehtë me një telefon celular të pajtueshëm me Bluetooth. Ju mund ta përdorni pajisjen me qindra aplikacione të ndryshme në dispozicion për të. Vetitë kryesore: - Mund të përdoret me Apple iPhone, Apple iPad, me telefona të mençur dhe tableta, - Mbështet modalitete të shumta: modalitetin e realitetit virtual, modalitetin e videove / muzikës, modalitetin e lojës dhe modalitetin e mausit (vetëm Android), - Kompakt, ergonomik, - Në përputhje me sistemet operative Android / iOS dhe lojërat iCade iOS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8169830170474
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ETVRREM
Lansuar:
8. 2. 2019
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
ReTrak

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE