Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontrollor për lojëra Logitech G Saitek Sim Farm

Kodi i produktit:
207419
Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069930
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000014
Lansuar:
1 Mars 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Menaxhoni fermën tuaj dhe makineritë e saj me panelin kontrollues Saitek nga kompania Logitech. Saitek është panel kontrollues për lojërat kompjuterike Euro Truck Simulator, Train simulator FSX, XPlane dhe EliteDangerous. Pajisja ka buton special të cilët konfigurohen sipas nevojave tuaja për lojë, në krahasim me kontrollorët normal, ky kontrollorë nuk ka asnjë mungesë dhe është i kompletuar me më se 25 programe funksionale në të gjitha aspektet dhe nevojat tuaja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069930
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000014
Lansuar:
1 Mars 2017
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Kontrollor për lojëra Logitech G Saitek Sim Farm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE