Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Leva Ravcore Javelin

Kodi i produktit:
199585
Dizajnuar për:
PC
EAN:
5907512859179
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAVJOY45595
Numri i butonëve:
29

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Leva profesionale e lojërave Ravcore Javelin është një pjesë shumë interesante e aksesorëve të lojërave për çdo situatë dhe mund të sigurojë kontroll të saktë të veprimit. Me levën Ravcore Javelin merrni një mjet profesional kryesisht për simulimin e ndeshjeve ajrore. Sensorët magnetik pa kontakt "Hall sensor" ju lejon të merrni një kontroll shumë të saktë duke rritur rezistencën. Kjo teknologji është e njohur për besueshmërinë e saj, e përdorur shpesh në inxhinieri automotive dhe aviacion.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
5907512859179
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAVJOY45595
Numri i butonëve:
29
Prodhuesi:
Ravcore
Ueb-i i prodhuesit:
Ravcore.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE