Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Levë Logitech G Saitek X52 Flight Control System

Kodi i produktit:
203899
Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069923
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000006
Lansuar:
10 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
147.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

X52 Flight Control System është një set i kontrollorëve për të luajtur loja me fluturime. Ky mjet ju ofron ndjenjë shumë realiste të cilën nuk mund ta dalloni nga realiteti. I përshtatshëm me shumicën e linjave ajrore dhe stimulatorëve ushtarak. Ai përputhet me sistemet: Windows 7, 8.1 and 10. Interface: USB 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069923
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000006
Lansuar:
10 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Levë Logitech G Saitek X52 Flight Control System edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE