Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Panel komandimi për fluturim Aerial Logitech G Saitek Pro Flight Throttle Quadrant

Kodi i produktit:
203901
Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069947
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000015
Prodhuesi:
Logitech

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Logitech G Saitek Pro Flight Throttle Quadrant është aksesor i krijuar për simulatorë aviacioni që ka një dizajn shumë realistik, të përbërë nga plastika dhe metali. Dizajni është tejet ergonomik dhe preciz në aspektin teknik. Pajisja ka tri leva të ndara që mund të përdoren për t'a kontrolluar gazin dhe manovrimet me aeroplan. Ky panel komandimi është i krijuar për t'u përdorur me sistemet operative Win 7, 8.1 dhe 10. Lidhja në kompjuter bëhet përmes një porti klasik USB 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069947
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000015
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Panel komandimi për fluturim Aerial Logitech G Saitek Pro Flight Throttle Quadrant edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE