Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Panel komandimi për fluturim Aerial Logitech G Saitek Pro Flight

Kodi i produktit:
203905
Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069855
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000012
Lansuar:
10 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
83.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Logitech G Saitek Pro Flight Switch Panel është panel komandimi për fluturim që përdoret gjatë lojërave me aviacion. Ky sistem kontrolli është i dizajnuar veçanërisht për entuziastët ndaj aviacionit dhe është i përshtatshëm për simuluesin e fluturimeve - Pro Flight Yoke System. Ky është një aksesor që iu siguron kënaqësi maksimale. Pajisja ka 25 butona, motor dhe nivele kontrolli që e formojnë një model të vërtetë të një paneli të fluturimit. Ky panel komandimi është i dizajnuar për sistemet operative Win 7, 8. dhe 10. Lidhja bëhet përmes një porti USB 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069855
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000012
Lansuar:
10 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Panel komandimi për fluturim Aerial Logitech G Saitek Pro Flight edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE