Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Pedal për gas Throttle TWCS Thrustmaster, për PC

Kodi i produktit:
199356
Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932914488
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960754
Lansuar:
24 Shtator 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Thrustmaster TWCS Throttle është pedal për gas i dizajnuar për t'i plotësuar nevojat e lojtarëve të pasionuar pas garave me makinë. Teknologjia SMART që ky aksesor përfshin, iu mundëson të shijoni një lojë me lëvizje të lehta dhe precize. Pedali mund të shtypet deri 80 mm. Pedali TWCS përmban 14 butona panoramikë dhe 8 PoV në Hat Switch. Ky aksesor është pjesë e serive të pajisjeve për lojëra që janë të dizajnuara për ta përdorur me lojëra komplekse. Instalimi i këtij pedali është shumë i lehtë dhe për t'a programuar mund t'a përdorni aplikacionin TARGET. Ky pedal është i dizajnuar për t'u përdorur në kompjuter

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932914488
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960754
Lansuar:
24 Shtator 2016
Prodhuesi:
Thrustmaster
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Bashkangjitja Pedal për gas Throttle TWCS Thrustmaster edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE