Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Pedale ajrore Logitech G SaitekPro Flight

Kodi i produktit:
203902
Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069916
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000005
Lansuar:
10 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
144.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje është e dizajnuar për kontroll timoni dhe drejtim të avionëve apo helikopterëve në video-lojëra të ndryshme. Pedalet janë të përshtatshme si komplementuese të joystick-ëve. Ato funksionojnë në sistemet operative Windows 7,8.1 dhe 10. Për lidhje me pajisje, pedalet ofrojnë portin USB 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069916
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000005
Lansuar:
10 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Pedale ajrore Logitech G SaitekPro Flight edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE