Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Pedale për PS4 dhe kompjuterë Thrustmaster T. Flight Rudder

Kodi i produktit:
191140
Dizajnuar për:
PC, PS4
EAN:
3362932914679
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960764
Lansuar:
18 Maj 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pedalet Thrustmaster T. Flight janë të dizajnuara për të gjitha lojërat që luhen në qiell si luftë ajrore, aventura në hapësirë, fluturime të civilëve etj. Kjo pajisje është e përbërë nga 4 pjesë të cilat janë të bëra me alumin e cila i jep shume kualitet dhe qëndrueshmëri. Pajisja ka një dizajn ergonomik e cila ju mundëson që ta shtrini të tërë këmbën në të. Pasi që ta hiqni këmbën nga aty ju mund ta kontrolloni pajisjen me gishta derisa këmba juaj pushon. Këto pedale funksionojnë me Windows 10, 8, 7, me Vista dhe me PS4. Pakoja përfshin dhe kabllo të pedaleve, karikues universal, 2 diferencialë dhe një manual përdorimi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS4
EAN:
3362932914679
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960764
Lansuar:
18 Maj 2016
Numri i pedaleve:
2
Prodhuesi:
Thrustmaster
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Bashkangjitja Pedale për PS4 dhe kompjuterë Thrustmaster T. Flight Rudder edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE