Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Pedale Thrustmaster Pendular Rudder (PC)

Kodi i produktit:
240461
Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932915249
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
530
Kodi i prodhuesit:
2960809

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
616.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 51.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pedale profesionale të projektuar për simulim të fluturimit. PENDUL_R ka teknologjinë për saktësinë dhe rrjedhshmërinë maksimale. Posedon sensorë magnetikë, dy frena diferenciale shumë të sakta dhe është 100% metal. Peshon më shumë se 7 kg dhe ka dimensione realiste 53 x 36 x 36 cm. Pllaka bazë metalike jep stabilitet të shkëlqyeshëm, madje edhe kur përdoret pa kabinë. pedalet mund të bashkëngjiten në kabinë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932915249
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
530
Kodi i prodhuesit:
2960809
Lansuar:
24. 7. 2018
Lartësia [mm]:
360
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Thrustmaster
Trashësia [mm]:
360
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE