Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio Panel Aerial Logitech G Saitek Pro Flight

Kodi i produktit:
203904
Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069848
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000011
Lansuar:
10 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radio paneli Pro Flight është përgjegjëse për lehtësimin e përdorimit të sistemit të navigacionit të radios. Moduli posedon funksionet NAV (1 dhe 2) dhe COM (1 dhe 2), me mbshtetje të sistemeve si DME, ADF dhe XPDR. Konfigurimi është bërë më i lehtë me ndihmën e disa kontrolleve të veçanta, se bashku me një ekran LED multifunksional. Gjithashtu është e mundur për t’ia shtuar edhe opsionin Pro Flight Yoke System. Modulet në seritë e kompanive Saitek Pro Flight janë të dizajnuara në veçanti për Flight Simulator X, X-Plane 10 dhe software-n Prepar3D 2.2. Është i përputhshëm me sistemet operative Windows 7, 8.1 dhe 10. Për t’a lidhur këtë modul, përdoret një USB klasike 2.0 interface.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069848
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000011
Lansuar:
10 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Radio Panel Aerial Logitech G Saitek Pro Flight edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE