Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Set loje Logitech G Saitek Pro Flight Yoke System

Kodi i produktit:
203900
Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069909
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000004
Lansuar:
10 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
153.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sistemi Pro Flight Yoke është një set luksoz loje e dizajnuar për të stimuluar kontrollin e fluturimeve. Kjo pajisje premton ndjenjë realiste gjatë lojës e cila vështirë se mund të ndahet nga realiteti. Përmban varg të gjerë të kontrollorëve dhe është në pajtueshmëri me shumicën e simulantëve të ushtrisë dhe kompanive ajrore. Sa i përket performancës, ky set realist do të iu befasojë për të mirë. Dizajni është një miks i plastikës dhe metalit dhe dizajni ergonomik përmirëson kontrollin dhe ul lodhjen.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069909
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000004
Lansuar:
10 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Set loje Logitech G Saitek Pro Flight Yoke System edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE