Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrigë CZC Fortress GX500, e zezë/kuqe

Kodi i produktit:
278795
Besueshmëria:
100 %
Lartësia mm:
1280
RAM:
Metal
Prodhuesi:
CZC.cz
Përmasat H x W mm:
680 x 1280-1355 x 560

Si të porosisim në Gjirafa50?

178.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo karrikë ka dizajn ergonomik që ju ofron rehati gjatë lojërave apo punës në kompjuter. Shtresa e sipërme përbëhet nga lëkura PU ndërsa korniza është metalike. Lartësia e saj, pjesa e shpinës mund të rregullohen sipas dëshirës apo nevojës në kënde të ndryshme. Ka jastëk te pjesa e kokës si dhe regjioni lumbar apo i poshtëm shpinor, Kapaciteti mbajtës i saj është 150 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Doreza të lëvizshme mm:
80
EAN:
8594173123113
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
680
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes kg:
150
Kodi:
CZCGX500R
Korniza:
Metal
Lansuar:
29. 6. 2020
Lartësi të personalizueshme të karriges mm:
75
Lartësia mm:
1280
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
E zezë, kuqe
Përmasat H x W mm:
680 x 1280-1355 x 560
Prodhuesi:
CZC.cz
RAM:
Metal
Trashësia mm:
560
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE