Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige Arozzi Verona V2, e zezë / portokalltë

Kodi i produktit:
229365
Doreza të lëvizshme [mm]:
80
EAN:
0769498678121
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
105

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
329.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një karrige moderne ergonomike, e cila është e pajisur me një kornizë të fortë metalike të brendshme, mbështetëse të lartë, bazë ylli me pesë rrota, piston gazi cilësor dhe jastëkë nën ijet dhe kokën. Pjerrësia e mbështetëses së shpinës mund të rregullohet në një kënd deri në 160 °. Karriga lejon lëkundjen. Mbështetëset e krahëve kanë poashtu lartësi të rregullueshme. Ngarkesa maksimale e karrigës është 105 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
80
EAN:
0769498678121
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
105
Kodi:
VERONA-V2-OR
Korniza:
Plastik
Lansuar:
27. 1. 2018
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
80
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë, portokalli
Pesha [kg]:
22
Prodhuesi:
Arozzi
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrige Arozzi Verona V2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE