Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige Canyon Deimos CND-SGCH4, e zezë / portokalltë

Kodi i produktit:
250111
EAN:
5291485004293
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Kodi:
CND-SGCH4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
377.50 
Ju kurseni : 180.55   (48%)
196.95 € * Përfshirë TVSH-në
48% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.41 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Karrige Canyon Deimos CND-SGCH4 e dijanuar posaçërisht për gameret. Baza nga najloni, ulëse të qëndrueshme dhe rrota të mëdha prej 60 mm poliuretani që lëvizin në heshtje dhe lirshëm në çdo sipërfaqe. Kjo është një karrige profesionale e bërë nga lëkura e qëndrueshme ECO me cilësi të lartë, e cila është e pajisur me një jastëk që siguron mbështetje të mjaftueshme të kokës dhe relakson qafën si dhe ka mbështetëse 3D për t'i pushuar dhe relaksuar krahët tuaj. Kjo karrige ka mundësinë e palosjes, me kapacitet të bartjes prej 150 kg, dhe vjen në ngjyrë të zezë dhe portokalli.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5291485004293
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Kodi:
CND-SGCH4
Korniza:
Plastik
Lansuar:
27. 11. 2018
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë eko
Ngjyra:
Zezë, portokalli
Prodhuesi:
Canyon
RAM:
Metal
Ueb-i i prodhuesit:
Canyon-tech.com
Vendi i origjinës:
Cyprus

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE