Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrige Canyon Fobos CND-SGCH3, e zezë / portokalltë

Kodi i produktit:
250110
EAN:
5291485004286
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Kodi:
CND-SGCH3

Si të porosisim në Gjirafa50?

259.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo gameri i nevojitet një karrige e rehatshme e cila i ofron komoditet edhe pas një kohe të gjatë të të qëndruarit ulur. Kjo karrige është tejet e rehatshme, me dizajn elegant dhe siguri të lartë. Ajo mund të rregullohet deri në këndin 150 °, ka doreza që poashtu mund të rregullohen sipas nevojës, shtresë nga lëkura ECO e cilësisë së lartë, kornizë nga metali si dhe kapacitet maksimal deri në 150 kg. Produkti vjen me ngjyrë të zezë dhe portokalli.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5291485004286
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Kodi:
CND-SGCH3
Korniza:
Plastik
Lansuar:
27. 11. 2018
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
ECO kuže
Ngjyra:
Zezë, portokalli
Prodhuesi:
Canyon
RAM:
Metal
Ueb-i i prodhuesit:
Canyon-tech.com

Bashkangjitja Karrige Canyon Fobos CND-SGCH3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE